RU

"Ощадбанк" залучили до участі у відшкодуванні ПДВ

09.06.2010, 09:20

Кабінет Міністрів України доручив "Ощадбанку" брати участь в обслуговуванні і відшкодуванні державних облігацій, випущених для погашення заборгованості з відшкодування ПДВ. Про це на нараді за участю Прем'єр-міністра Миколи Азарова повідомив Міністр фінансів Федір Ярошенко.

"Нам необхідно разом з вами відпрацювати всі позиції, щоб бізнес був зацікавлений відкривати рахунки у ваших відділеннях, для того, щоб ці операції проходили зручно для ваших клієнтів, швидко і своєчасно, щоб ми могли виконати те завдання, яке поставив уряд: оперативно розблокувати систему повернення ПДВ", - наголосив Ф.Ярошенко, якого цитує прес-служба уряду.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну N368 від 12 травня 2010 року, Кабінет Міністрів випустить ОВДП для відшкодування сум ПДВ, задекларованих до відшкодування до 1 травня 2010 року. Кабмін також доручив Державній податковій адміністрації забезпечити подачу Міністерству фінансів до 1 червня 2010 року матеріалів щодо інвентаризації відшкодування сум ПДВ, яким задекларовані до 1 травня, підтверджені результатами перевірок і не відшкодовані на дату вступу внаслідок закону "Про державний бюджет України на 2010 рік".

Податкова зобов'язана надати такі дані Мінфіну для визначення обсягу випуску ПДВ-облігацій.

За даними Державної податкової служби, заборгованість з відшкодування ПДВ у квітні 2010 року скоротилася на 1,1 млрд. грн. і на 1 травня становила 27,3 млрд. грн. (на 1 квітня - 28,4 млрд. грн.).

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини