RU

Ощадбанк виграв суд у "Сбербанка" Росії за торгову марку "СБЕРБАНК"

12.08.2020, 16:47
Ощадбанк виграв суд у
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Державний  Ощадбанк виграв суд у "Сбербанка" Росії і відстояв свої права на торгову марку "СБЕРБАНК". Розгляд справи тривав понад чотири роки, повідомляє прес-служба держбанку.

Під час судового розгляду було проведено три експертизи, розглянуто понад 100 клопотань сторін.

В Ощадбанку зазначили, що представники російського "Сбербанку" намагалися переконати суд у тому, що реєстрація Ощадбанком торгової марки "СБЕРБАНК" на території України порушила права "Сбербанка" Росії .

У свою чергу Ощадбанк надав усі необхідні і допустимі докази на підтвердження необґрунтованості вимог позивача, відзначається в повідомленні.

Апеляційна інстанція погодилася з позицією представників Ощадбанку та відмовила в задоволенні позову "Сбербанку" Росії.  Рішення вже вступило в силу.

  • Ощадбанк наполягав на незаконності перейменування української "дочки" "Сбербанка России"  на "Сбербанк" і заявив про порушення прав інтелектуальної власності ще з січня 2016 року. В Ощадбанку вважають, що російський "Сбербанк" незаконно використовує торговельну марку "СБЕРБАНК", що може вводити клієнтів в оману і певним чином впливати на їх поведінку.
  • 18 квітня 2017 року Господарський суд Києва виніс рішення, згідно з яким десять торгових марок української "дочки" "Сбербанка" Росії визнані недійсними. Зокрема, суд заборонив "Сбербанку" використовувати торгову марку "СБЕРБАНК". У відповідь "Сбербанк" Росії подав зустрічний позов, який 10 серпня 2020 року вирішено на користь Ощадбанку.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини