Органи влади узгодили виділення коштів на ліквідацію наслідків стихії

31.07.2008, 14:54

Парламентські комітети, представники Кабінету Міністрів та Секретаріату Президента узгодили виділення коштів на подолання наслідків стихійного лиха та на підтримку АПК. Про це повідомив журналістам на брифінгу голова Комітету Верховної Ради з питань податк

Парламентські комітети, представники Кабінету Міністрів та Секретаріату Президента узгодили виділення коштів на подолання наслідків стихійного лиха та на підтримку АПК. Про це повідомив журналістам на брифінгу голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Сергій Терьохін.

"Практично всі позиції узгоджено між нашими сторонами. Пропонується виділити 2 млрд. грн. безпосередніх субвенцій місцевим радам, на 1 млрд. 700 млн. грн. збільшити резервний фонд Кабінету Міністрів, на 800 млн. грн. надати прямі субсидії дорожньому фонду для будівництва доріг та відновлення мостових переходів", - сказав С. Терьохін, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також, за словами С. Терьохіна, у зв'язку з надзвичайною ситуацією в аграрному комплексі, зокрема, у зв'язку з падінням закупівельних цін на зерно, за наполяганнями уряду буде виділено 1 млрд. грн. Аграрному фонду і 400 млн. грн. – на відшкодування частини відсотків по кредитах сільгоспвиробників.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?