RU

Організатори протесту під Радою визначилися з подальшими діями

19.05.2011, 13:25

Сьогодні відбулася друга народна колегія всеукраїнської акції "Вперед", у форматі якої були прийняті рішення щодо подальших дій. Про це повідомила народний депутат України (БЮТ) Наталія Королевська на брифінгу у Верховній Раді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Н.Королевська зазначила, що на засіданні колегії була організована "Народна варта", як постійно діючий орган з моніторингу виконання вимог акції "Вперед". За словами депутата, до цього органу увійшли понад 30 осіб - представників усіх регіонів України.

За словами Н.Королевської, на 14 червня призначена третя народна колегія, де будуть підбиті підсумки акції і зроблений аналіз, які вимоги виконані і прийнятий план подальших дій. "Також ми організували написання "чорної книги" і зараз йде збір і моніторинг того безладдя, який коється у регіонах", - додала вона.

Політик повідомила, що станом на 11:30 участь в акції беруть більше п'яти тисяч осіб. "Делегації з багатьох регіонів ще добираються, оскільки люди їдуть попутним транспортом, своїм ходом. Автоперевізники заборонили перевозити людей і підтримувати акцію, але люди і ті перевізники, які не змогли організувати перевезення прийшли пішки", - зазначила М.Королевська.

Наталія Королевська: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини