RU

Організатори протестів: На Майдані розколу немає

24.11.2010, 17:25
Організатори протестів: На Майдані розколу немає - Фото
f42dd41d6a86eb93bac5ccbe44e193ed.jpg

Організатори протестів: На Майдані розколу немає

В організаційному страйковому комітеті заявляють, що ніякого розколу серед організаторів і активістів акції протесту підприємців немає. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив член оргкомітету Олександр Данилюк.

"Ніякого розколу немає. Просто Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв видає бажане за дійсне. Він запросив людей, яких він знає особисто для того, щоб вони його проконсультували, які норми найбільше не влаштовують підприємців. Але я наголошую, вони не перемовна група, вони йому у приватному порядку доводять ситуацію. Це не перемовники, а консультанти, залучені Кабміном", - пояснив він.

О.Данилюк зазначив, подібні зустрічі з першим-віце-прем'єром проходять щодня.

Водночас, за його словами, той факт, що у Кабінеті Міністрів вже готові йти на поступки підприємцям, свідчить про те, що Податковий кодекс був не готовий до прийняття, а також про те, що вимоги пікетувальників обґрунтовані.

Нагадаємо, до цього у прес-службі Всеукраїнського центру сприяння підприємницької діяльності повідомили, що у наметове містечко підприємців і профспілок на площі Незалежності стали надходити звернення від окремих підприємців і підприємницьких об'єднань, які вважають недопустимими будь-які компроміси з владою у питанні Податкового кодексу. Вони, зокрема, не бачать сенсу у перемовинах окремих представників акції протесту з віце-прем'єром А.Клюєвим і кваліфікують їх як прагнення розколоти підприємницький протестний рух.

Нагадаємо також, що підприємці закликають громадян вийти 25 листопада о 9:00 на площу Незалежності у Києві, а об 11:00 на площі міст України, "щоб не дати вже вкотре нехтувати волевиявленням українського народу, доведеного до відчаю бездарними і антинародними рішеннями уряду".

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини