RU

Опозиція обіцяє владі ревізію по Євро відразу після чемпіонату

08.06.2012, 13:10
Опозиція обіцяє владі ревізію по Євро відразу після чемпіонату - Фото
Микола Томенко
На наступний день після закінчення Євро-2012 опозиція буде ініціювати розслідування порушень при використанні бюджетних коштів при підготовці до чемпіонату. Про це заявив віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко сьогодні на брифінгу.

"Ми сподіваємося, що Генеральна прокуратура розставить всі крапки над "і", - сказав Томенко. Він зазначив, що президент, повіривши своєму оточенню, заявив про те, що країна на 100% готова до проведення чемпіонату." Ви бачите кожен день в засобах масової інформації, як Україна підготовлена, але ще раз скажу, що ми зайняли чітку позицію, вона зводиться до наступного - розслідування зловживань на наступний день після Євро. Дай Бог нам пережити цю подію, оскільки ми також несемо відповідальність за те, щоб воно пройшло на високому рівні", - сказав Томенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, за даними віце-прем'єр-міністра - міністр інфраструктури Бориса Колеснікова, обсяг коштів, витрачених на підготовку до проведення в Україні ЧЄ-2012 з футболу, склав $3,6 млрд., при цьому Польща витратила $34 млрд.

Досьє на Миколу Томенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини