RU

Опозиція вимагає відкритого обговорення пенсійної реформи

09.12.2010, 15:50
Опозиція вимагає відкритого обговорення пенсійної реформи - Фото
e7ca7d26a9074e509a6e084f7042b48b.jpg

Опозиція вимагає відкритого обговорення пенсійної реформи

Опозиційний уряд вимагає відкритого обговорення пенсійної реформи перед голосуванням у парламенті за відповідний законопроект. Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні тіньового уряду.

"Уряд має спочатку винести на обговорення пенсійну реформу, а вже потім винести у Верховну Раду, а то у нас як виходить - на сьогоднішній день ми користуємося інформацією, здобутою оперативним шляхом з Кабінету Міністрів. Що фактично написано в проекті пенсійної реформи, вам навряд чи хоч один експерт зможе сказати, а вже наступного тижня збираються за цю реформу голосувати. Люди добрі, ви вже один раз обпеклися - у Податковому кодексі було 11 пунктів, що порушують конституційні права громадян", - сказав у своєму виступі на засіданні опозиційного уряду народний депутат від НУНС Юрій Гримчак, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу, міністр праці і соціальної політики тіньового Кабміну Андрій Павловський зазначив, що за інформацією, що є, уряд планує змінити базу розрахунку надбавок за наднормативний стаж, на чому планується зекономити 3,33 млрд. грн. Від підвищення тривалості страхового стажу на п'ять років для чоловіків і жінок планується зекономити 630 млн. грн., на зміні розміру середньої заробітної плати, яка враховується для призначення пенсії для працюючих пенсіонерів, планується зекономити 460 млн. грн.

Також А.Павловський зазначив, що планується припинити до встановленого законом пенсійного віку виплату дострокових пенсій (зі скорочення штату, за станом здоров'я) працюючим пенсіонерам.

Отже, за його словами, за пенсійну реформу уряду Азарова розрахується один з найменш соціально захищених верств населення - пенсіонери. "Ми повинні негайно вимагати чесного і відкритого обговорення цієї серйозної проблеми, оскільки вона стоується не тільки 14 мільйонів пенсіонерів, а кожного з нас", - наголосив депутат.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова повідомила, що Кабінет Міністрів найближчими днями внесе у Верховну Раду проект закону про підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років. До цього Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив, що до 10 грудня Кабінет Міністрів подасть у Верховну Раду проект закону, що передбачає перший етап пенсійної реформи.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини