RU

Опозиція вимагає від влади індексації пенсій і зарплат на 42%

18.03.2011, 11:45
Опозиція вимагає від влади індексації пенсій і зарплат на 42% - Фото
781b73a22f0dd5e0b95142e3f046537a.jpg

Опозиція вимагає від влади індексації пенсій і зарплат на 42%
Фракція "БЮТ-Батьківщина" вимагає від уряду і парламентської більшості збільшити зарплати і пенсії на рівень інфляції 42%. Про це заявив у своєму виступі в парламенті лідер фракції БЮТ у Верховній Раді, перший заступник лідера фракції БЮТ Андрій Кожем’якин (на фото).

"Фракція "БЮТ-Батьківщина" наполягає на першочерговому розгляді законопроекту про індексацію пенсій, заробітних плат, соціальних виплат на рівень інфляції", - сказав А.Кожем’якин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Депутат нагадав, що цей законопроект передбачає автоматичну індексацію на рівень інфляції зарплат, пенсій, соціальних виплат.

"Ми вимагаємо від виконавчої влади, більшості у парламенті зайнятися соціальними проблемами і прийняти рішення, яке забезпечить конституційне право громадян України на гідний рівень життя", - сказав він.

У своєму секторі бютівці розмістили плакат: "ПР, досить знущатися над людьми! Вимагаємо індексації пенсій і зарплат на 42%!".

Нагадаємо, вчора народні депутати затвердили кошторис Верховної Ради, збільшивши суму своїх витрат на індекс інфляції. За постанову про кошторис Верховної Ради на 2011 рік (N8250) проголосували 249 народних депутатів.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини