RU

Опозиція викликає у Раду Азарова або запасного - Тігіпка

16.05.2011, 13:35
Опозиція викликає у Раду Азарова або запасного - Тігіпка - Фото
ac5fb256dc96ec5d4108ba339c75b2ec.jpg

Опозиція викликає у Раду Азарова або запасного - Тігіпка

Опозиція у п'ятницю хоче заслухати Прем'єр-міністра України Миколу Азарова, а якщо відповідне рішення не буде прийнято, то віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка. Про це йшлося сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, з пропозицією заслухати у п'ятницю під час приватного питання до уряду Прем'єр-міністра М.Азарова виступив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко: "Що відбувається у соціальній сфері, у зв'язку з таким стрибком цін на житлово-комунальні послуги, на ліки, на бензин і так далі – комплексну відповідь на ці питання може дати тільки глава уряду. Ми знову пропонуємо послухати главу Кабінету Міністрів у день питань до уряду в режимі члена Кабінету Міністрів", - сказав він.

У свою чергу головуючий на засіданні погоджувальної ради перший спікер Адам Мартінюк зазначив, що парламент може заслухати звіт прем'єр-міністра тільки у тому випадку, якщо відповідне рішення буде прийнято постановою Верховної Ради. "Тому якщо є у вас пропозиція послухати прем'єр-міністра, будь ласка, давайте проект постанови", - сказав він.

У свою чергу лідер фракції НУНС Микола Мартыненко зазначив, що НУНС підтримує пропозицію своїх колег з опозиції і готовий підтримати його під час голосування. А якщо таке рішення не пройде – НУНС пропонує заслухати віце-прем'єр-міністра С.Тігіпка щодо "причин складного соціально-економічного становища в Україні і повної дискредитації реформ влади". М.Мартыненко зазначив, що опозиція хотіла б пояснити адекватно у віце-прем'єр-міністра сприйняття реальної соціальної та економічної ситуації у країні.

Він зокрема звернув увагу на висловлювання С.Тігіпка щодо позитиву від збільшення соціальних виплат на 10 гривень і задався питанням, наскільки цей позитив співвідноситься з реальним збільшенням цін у країні.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини