RU

Опозиція поверне у Раду Бюджетний кодекс, "забракований" Ющенком

10.06.2010, 16:45

Опозиція внесе на розгляд Верховної Ради України альтернативний проект Бюджетного кодексу. Про це сьогодні заявив глава опозиційного уряду Сергій Соболєв.

"Ви знаєте, що наш проект Бюджетного кодексу, який пройшов два читання і фактично був на підписі у попереднього Президента України, так і не побачив світ. Тому у нас сьогодні є повна можливість відповідний проект Бюджетного кодексу з внесенням доповнень зареєструвати у Верховній Раді", - зазначив С.Соболєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами депутата, це треба зробити для того, щоб у Верховної Ради була можливість, крім Бюджетного кодексу, що пропонується Кабінетом Міністрів, розглянути і альтернативний його варіант.

Щодо податкового кодексу, схваленого вчора на засіданні уряду, С.Соболєв назвав це "детективною історією", оскільки проект кодексу навіть не роздали міністрам для ознайомлення. "Він розглядався заочно. Я навіть не уявляю, як це можна було зробити - розглядати заочно Податковий кодекс країни. Фактично, з огляду на це, у нас сьогодні є істотний конфлікт інтересів, закладений цим кодексом", - наголосив він.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів затвердив і передав у парламент проект нового Бюджетного кодексу.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини