RU

Опозиція обурена, що Янукович і Азаров проігнорували європейців

24.02.2011, 16:50
Опозиція обурена, що Янукович і Азаров проігнорували європейців - Фото
117e21762f03c68f54458a26c9968e3a.jpg

Опозиція обурена, що Янукович і Азаров проігнорували європейців
Скандалом називає опозиційний міністр енергетики Олександр Гудима те, що сьогодні на форум "Європа-Україна" не прийде ніхто з високих посадових осіб, які могли б відповісти на питання європейців про загрозу захоплення "Нафтогазу" "Газпромом". Про це О.Гудима заявив сьогодні на засіданні опозиційного уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Гудима зазначив, що європейці були надзвичайно стурбовані заявами членів уряду про наміри створити спільне підприємство з "Газпромом", а також інформацією про те, що, користуючись заборгованістю "Нафтогазу" перед російськими банками, "Газпром" найближчим часом може повністю захопити українську ГТС і українські підземні сховища газу.

"Європейці приїхали сьогодні у Київ у надії на те, що на цьому семінарі вони поставлять питання щодо енергетичної безпеки в Європі, на що дуже серйозно впливає Україна… Сьогодні на круглому столі ввечері, на якому я буду присутній як опозиційний міністр, від уряду не буде нікого. Вперше такий скандал, коли європейці приїхали в Україну поставити питання українським посадовим особам, але не буде ні Бойка (Юрія Бойка, Міністра енергетики, - ред.), ні якої-небудь іншої високої посадової особи", - сказав він.

На думку О.Гудими, така ситуація зумовлена тим, що "в української влади Януковича-Азарова немає власної енергетичної політики, немає власної енергетичної стратегії, їхня політика полягає у тому, щоб стримувати обурення людей".

Нагадаємо, ВАТ "Газпром" гарантує максимальне завантаження української газотранспортної системи у разі злиття з НАК "Нафтогаз України", а населенню і промисловості України - газ за внутрішніми російськими цінами.

Енергетична безпека: добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини