RU

Опозиція хоче заслухати Тігіпка про плани скасувати пільги

19.09.2011, 14:57

Опозиція планує викликати на годину питань до уряду міністра соціальної політики Сергія Тігіпка і поговорити з ним про наступ уряду на права соціально вразливих верств населення. Про це повідомив голова фракції НУНС Микола Мартиненко на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Мартиненко зазначив, що проблема пільг дійсно існує, але вирішувати її таким чином, як пропонує уряд, неприпустимо.

Зокрема, він наголосив, що якщо проект закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень №9127 буде прийнятий в такому вигляді, в якому він сьогодні існує, громадяни навіть не зможуть звертатися до суду за відновленням своїх прав.

Мартиненко наголосив також, що якщо говорити про скасування пільг, то це питання треба обговорювати відкрито і йти по категоріях, з яких потрібно знімати пільги.

В зв'язку із цим фракція пропонує заслухати в ході години питань до уряду в п'ятницю міністра соцполітики Сергія Тігіпка по темі: "Наступ уряду на права соціально вразливих верств населення".

Нагадаємо, 9 вересня Верховна Рада прийняла за основу проект закону, яким визначаються особливості стягнення коштів за рішенням суду з держпідприємств або юросіб, а також змінюється порядок надання пільг співробітникам міліції і прокуратури, медикам, чорнобильцям, ветеранам війни.

Діяльність української опозиції: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини