RU

Оплату залізничних квитків через Інтернет впровадять наступного року

08.08.2008, 11:02

"Укрзалізниця" поетапно впроваджує продаж квитків через Інтернет. Передбачається, що можливість сплатити і оформити квиток на поїзд в електронному вигляді з'явиться у пасажирів в кінці I півріччя 2009 року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні взаємодії зі ЗМІ "Укрзалізниці", згідно з планом впровадження цієї послуги, у ІІІ кварталі цього року передбачено впровадження довідкового обслуговування і бронювання місць через мережу Інтернет з подальшим оформленням проїзних документів у касах по всій Україні.

У кінці цього року передбачено впровадження послуги оплати вартості проїзних документів через Інтернет з відкладеним друком. З початку 2009 року передбачено оформлення проїзних документів за допомогою спеціальних автоматів (кіосків) самообслуговування з відкладеним друком.

Наступним етапом планується впровадження можливості в електронному вигляді сплатити і оформити проїзний документ на поїзд. За попередніми даними, така можливість з'явиться у пасажирів в кінці I півріччя 2009 року.

Нагадаємо, з 1 червня на Південній залізниці почалося тестування нової послуги - бронювання квитків через Інтернет. За два літніх місяці цього року, таким чином, замовлено і продано 680 квитків. Серед них тільки 50 проїзних документів реалізовані за перші 5 днів серпня. Загалом, "Укрзалізниця" почала впровадження продажу електронних залізничних проїзних документів через мережу Інтернет ще з 2007 року.

Всі новини транспортного ринку - у проекті BIZ.liga.net>>

Довідка про "Укрзалізницю">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини