RU

Оплату праці заробітчан у Європі прирівняють до місцевих зарплат. Рішення Ради ЄС

12.10.2020, 18:14
Оплату праці заробітчан у Європі прирівняють до місцевих зарплат. Рішення Ради ЄС - Фото
Збирання полуниці у Польщі (Фото: ЕРА)

Рада Європейського союзу схвалила рішення про поліпшення умов роботи і проживання в ЄС сезонних робітників із третіх країн. Про це  пише Deutsche Welle з посиланням на відповідний документ Ради.

Документ містить перелік рекомендацій країнам Євросоюзу про доповнення до їх трудових законодавств.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook:  головні бізнес новини

Рада ЄС рекомендує національним державам платити сезонним робітникам зарплату, не нижчу за стандарти для країни, де вони працюють, йдеться в документі.

Також країни-члени повинні забезпечувати сезонних робітників інформацією про їхні права та обов'язки рідною або зрозумілою працівнику мовою.

Рада пропонує почати розробляти єдиний звід правил для агентств із працевлаштування на сезонні роботи. Дані правила діятимуть і для агентств за межами ЄС, якщо вони займаються наймом для роботи в країнах Євросоюзу.

Рада пропонує ввести для агентств обов'язкове інформування потенційних робітників зрозумілою їм мовою про тривалість працевлаштування, про нарахування зарплати і про те, чи вираховується з неї сплата за проживання, про умови роботи та оплату медичної допомоги.

Рада Європейського Союзу – один із двох законодавчих органів ЄС, разом із Європейським парламентом. До складу Ради входять 27 національних міністрів окремих галузей та один відповідальний за дану галузь єврокомісар, який не має права голосувати. Рішення в Раді приймаються голосуванням міністрів країн-членів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram:  тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини