RU

"Оплата обличчям". ПриватБанк запустив біометричні POS-термінали

10.08.2020, 15:01
Фото: прес-служба ПриватБанку

ПриватБанк  запустив перші в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, що дозволяє оплачувати покупки обличчям. Про це повідомляє прес-служба банку.

Уже сьогодні "оплата обличчям" доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, мережу яких банк активно розширює у торгових точках країни, повідомив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов.

За його словами, до кінця року ПриватБанк встановить в Україні 7 700 біометричних POS-терміналів.

Для використання сервісу "оплати обличчям" необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 й активувати оплату FacePay24. Потім, слідуючи за підказками програми, потрібно зробити три селфі з різних ракурсів і прив'язати до свого обличчя обрану банківську карту.

Щоб здійснити оплату в POS-терміналах Android PAX, потрібно після введення суми на терміналі вибрати оплату обличчям, подивитися у фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку "оплатити". Після підтвердження операції пін-кодом обраної карти, покупку буде оплачено.

Як пояснили в ПриватБанку, FacePay24 використовує одну з провідних у світі систем автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition. Вона забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включно з технічним і фізичним контролем, шифруванням даних при зберіганні і передачі.

  • У вересні 2019 року Приватбанк і Visa оголосили про запуск в Україні системи біометричної оплати покупок FacePay24 для роздрібних торгових мереж.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини