RU

Опалення електроприладами. Кабмін схвалив виплату компенсацій на 1,4 млрд грн

27.01.2021, 15:26
Опалення електроприладами. Кабмін схвалив виплату компенсацій на 1,4 млрд грн - Фото
Засідання Кабінету міністрів в умовах карантину (Фото: пресслужба КМУ)

Кабінет міністр України схвалив постанову про компенсації для громадян, які користуються електроопаленням. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну в зв'язку зі скасуванням знижених тарифів на електроенергію.

"Це буде стосуватися не тільки українців, які мають електроопалення, а й багатодітних сімей, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Людям не треба буде кудись ходити і носити довідки. Такі компенсації будуть автоматизованим", – заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Загальна сума компенсацій складе близько 1,4 млрд грн. Зокрема, компенсація виплачуватиметься тим, хто живе в будинках готельного типу, квартирах, гуртожитках і мав право на знижений тариф станом на 31 грудня 2020 року.

Отримати компенсацію можуть і жителі багатоквартирних негазифікованих будинків без центрального опалення, якщо у них було право на знижений тариф  станом на 31 грудня 2020 року.

Бюджетні гроші, виділені на компенсації, спочатку будуть отримувати постачальники універсальних послуг. Після їх будуть нараховувати на рахунки споживачів як часткову оплату за споживання електроенергії за I квартал 2021 року.

Розмір компенсації не буде враховуватися при розрахунку сумарного доходу сім'ї для всіх видів соцдопомоги.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини