RU

ООН поліпшила прогноз зростання світового ВВП до 5,4%

12.05.2021, 12:10
ООН поліпшила прогноз зростання світового ВВП до 5,4% - Фото
Штаб-квартира ООН у Нью-Йорку Фото: iStock/Global Images Ukraine

За оцінкою відділу глобального економічного моніторингу ООН, зростання світової економіки в 2021 році складе 5,4%. Про це зазначено в звіті організації.

У січні очікувалося зростання в 4,7%.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини 

Відновлення економіки Китаю та США поліпшило перспективи глобального зростання, проте їм загрожують збільшення кількості випадків зараження коронавірусом і "недостатній прогрес у вакцинації в багатьох країнах", зазначено в звіті.

На противагу цьому перспективи зростання в низці країн Південної Азії, Африки на південь від Сахари, Латинської Америки і Карибського басейну залишаються нестійкими і невизначеними. За прогнозами, у багатьох країнах обсяг виробництва повернеться до рівня, досягнутого до початку пандемії, тільки у 2022 або 2023 році.

"Своєчасне забезпечення загального доступу до вакцинації проти COVID-19 стане тим фактором, який дозволить швидко покінчити з пандемією і вивести світову економіку на траєкторію стійкого відновлення, водночас відсутність такого доступу обернеться додатковою втратою багатьох років зростання, розвитку і можливостей, що відкриваються", – заявив головний економіст ООН Елліот Гарріс.

Зниження світової економіки в 2020 році склало 3,6%.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини