RU

Оніщук пояснив порядок участі держави в капіталізації банків

04.11.2008, 12:30

Держава може брати участь у капіталізації банків за згодою зборів акціонерів банку або за рішенням його тимчасової адміністрації. Це передбачено Порядком участі держави в капіталізації банків, прийнятим сьогодні на засіданні уряду. Про це повідомив в інтерв'ю журналістам Міністр юстиції Микола Оніщук.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Оніщук уточнив: "Постанова знаходиться в правовому полі, оскільки держава капіталізує банк, тобто придбаває право власності на його активи, тільки у випадку, або коли задіяна процедура призначення тимчасового адміністратора, яка передбачена законом, - а за це відповідає Нацбанк, він визначає, коли може бути задіяний інститут тимчасового адміністратора з обмеженням у правах акціонерів, - або коли є згода загальних зборів акціонерів".

За словами Міністра юстиції, відповідно до Порядку, прийнятого сьогодні Кабміном, участі держави в капіталізації банків повинно передувати певне "діагностичне обстеження" банку, а також отримана згоду керівництва банку на заморожування витрат, пов'язаних із збільшенням заробітних плат співробітників банку. "Є цілий ряд додаткових умов", - зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв Порядок участі держави в капіталізації банків.

Про прикладну боротьбу уряду Тимошенко з кризою у статті "Велика потреба" >>>

Досьє на Миколу Оніщука >>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини