OLX презентував послугу для безпечних покупок та продажів! p

25.05.2017, 08:00
OLX презентував послугу для безпечних покупок та продажів! - Фото
57fd87f701f7744759015a59ccc63f15.jpg

На правах реклами

OLXзапустив нову послугу – Безпечна угода. Тепер для 9 млн. українців, які щомісячно заходять на сервіс, купівля та продаж за допомогою банківської картки будуть повністю захищені.

Безпечна угода – це нова послуга від OLX для всіх користувачів, що купують товар в іншому місті та розраховуються за допомогою банківської картки. Коли покупець замовляє товар, на його картці блокуються кошти та списуються лише після того, як він отримає цей товар та підтвердить, що його все влаштовує. Якщо ж товар не влаштовує покупця, гроші повертаються на його картку. Таким чином, ризик шахрайства повністю нівелюється, адже не треба робити передплат незнайомим людям. А продавцю не треба передавати дані своєї картки покупцям – інформація вводиться онлайн у профілі OLX та недоступна іншим користувачам.

- Ми завжди рекомендували нашим користувачам здійснювати угоди при особистій зустрічі, але іноді потрібний товар знаходиться в іншому місті. Ринок розвивається – завдяки логістичним компаніям та фінансовим інструментам, товар з іншого населеного пункту можна отримати вже наступного дня та заплатити за нього, перерахувавши гроші продавцю на банківську картку, – коментує Сергій Гапоченко, директор OLX в Україні та Центральній Азії. – Це дуже зручно та швидко, але є ризик шахрайства. Для того, щоб повністю усунути цей ризик, ми презентували для користувачів OLX Безпечну угоду та створили захищене середовище для здійснення платежів з картки на картку.

OLX презентував послугу для безпечних покупок та продажів!

У якості логістичного партнера Безпечної угоди виступає компанія «Нова пошта». У профілі OLX продавець може оформити експрес-накладну на відправлення товару і розрахувати вартість доставки. За доставки платить покупець – гроші списуються з його картки в момент оформлення замовлення. Якщо товар не підійшов покупую, то посилка відправляється назад продавцю, а гроші за товар повертаються на картку покупця.

Безпечність платежів і збереження конфіденційної інформації гарантує фінансовий партнер проекту – UAPAY. Компанія відповідає стандартам безпеки даних PCI DSS. Це є гарантією того, що інформація про банківські картки, яку користувачі заповнюють у профілі OLX, захищена, і зловмисники не можуть скористатися нею.

OLX презентував послугу для безпечних покупок та продажів!

Безпечна угода – це унікальний проект для України, аналогів такої послуги немає на жодному інтернет-ресурсі в країні. Послуга не тільки гарантує безпеку – вона ще й вигідна. Для продавців користування Безпечною угодою безкоштовне. А комісія фінансового партнера, яку сплачує покупець, нижча за комісію стандартного переказу з картки на картку.

Більше інформації про послугу: https://www.olx.ua/about-safedeal/

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса