RU

"Олейна" вимагає спростувань

23.07.2008, 17:03

Найбільший вітчизняний виробник соняшникової олії - компанія "Бунге Україна" (ТМ "Олейна") заявляє, що повідомлення з покликанням на інформагенцію ІТАР-ТАРС про нібито причетність компанії до виробництва та постачання до ЄС соняшникової олії, що містить вуглеводні мінерального походження, є видуманим. Про це йдеться в заяві "Бунге Україна", текст якої має у своєму розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

За даними компанії, матеріали, опубліковані деякими, у тому числі мережевими, виданнями, цитували видуману новину ІТАР-ТАРС. Насправді, стверджують у прес-службі "Бунге", така новина агенцією ІТАР-ТАРС не поширювалася. Можливими джерелами цих повідомлень компанія називає "рейдерів".

"Ми не виключаємо, що джерелом сфабрикованих звинувачень є рейдери, що організували атаку на ТМ "Олейна", що належить нашій компанії, заявив у зв'язку з цим директор "Бунге Україна" Дмитро Горшунов.

Компанія звернулася до редакцій видань, що поширили повідомлення з вимогою опублікувати спростування цієї інформації. У разі, якщо вимоги "Бунге Україна" не буде задоволено, компанія має намір звернутися до суду.

Нагадаємо, у квітні Агенція з безпеки харчових продуктів Іспанії (AESAN) поширила інформацію про те, що в соняшниковій олії, сировина для виготовлення якої імпортується з України, було виявлено частинки мінеральних та паливних мастил. З метою безпеки AESAN наказало вилучити з продажу всю соняшникову олію, оскільки наразі невідомо, в олію яких марок могли потрапити шкідливі домішки.

Пізніше, згідно з даними Французького управління з питань конкуренції, споживання та боротьби з порушеннями якості, партію неякісної рослинної олії, імпортованої з України, було виявлено у Франції.

Раніше компанія "Bunge" заявляла, що торгівельна марка "Олейна" та ЗАТ з ІІ"Дніпропетровський олійноекстракційний завод" (ДОЕЗ), 94% акціонерного капіталу якої належить компанії "Bunge", зазнали рейдерської атаки. За даним "Bunge", конфлікт, що почався в середині 2006 року і що триває і сьогодні, пов'язаний зі "спробами рейдерів незаконно привласнити права власності на ТМ "Олейна", а також заблокувати продаж та рекламу соняшникової олії під цією торгівельною маркою".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини