RU

Олександр Янукович задекларував майже 580 млн.грн. доходів

18.04.2013, 09:58
Олександр Янукович задекларував майже 580 млн.грн. доходів - Фото
Олександр Янукович
У 2012 році Олександр Янукович  задекларував 579 232,2 тис.грн. доходів і сплатив до державного бюджету 29 971,3 тис.грн. в якості податку з доходів фізичних осіб. Про це повідомляє прес-служба групи МАКО, яку контролює старший син президента України.

У прес-службі компанії звертають увагу, що дані суми були сплачені Олександром Януковичем в якості фізичної особи, і йдеться не про податки, які додатково були сплачені підприємствами групи МАКО за аналогічний період.

Також повідомляється, що відповідно до умов раніше укладеного договору, послуги з підготовки річної декларації про майновий стан і доходи Олександра Януковича за 2012 рік зробила компанія ТОВ ПрайсуотерхаусКуперс, яка також здійснила розрахунок податкового зобов'язання та підготувала власний звіт про відповідність зазначених у декларації даних українського податкового законодавству.

"Ми продовжуємо рух до європейських стандартів відкритості і повної прозорості. Усвідомлюючи той факт, що діяльність підприємств групи часто оцінюється з поправкою на моє прізвище, вважаю правильним публічно звітувати про свої доходи" - заявив Янукович.

Фінансові результати роботи підприємств Групи МАКО за 2012 рік будуть опубліковані після закінчення аудиту фінансової звітності, відзначили в компанії.

Нагадаємо, Олександр Янукович в 2010-2011 рр. сплатив до державного бюджету 17 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Згідно з рейтингом "200 найбагатших людей України" журналу Фокус, старший син президента України за минулий рік зумів подвоїти свій стан і зайняти 76-у сходинку рейтингу. У торішньому рейтингу статки Януковича оцінювалося в $100 млн., в нинішньому - вже в $196,5 млн. Активи компанії МАКО Холдинг оцінюються в 1,7 млрд.грн.

Досьє на Олександра Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини