Окупанти в Донецьку проводять свій форум. Беруть участь 17 країн

29.10.2019, 14:58
Окупанти в Донецьку проводять свій форум. Беруть участь 17 країн - Фото
Донецьк

У Донецьку проводять економічний міжнародний форум паралельно з інвестиційним форумом України в Маріуполі

У Донецьку 29 жовтня стартував міжнародний інвестиційний форум, повідомляє російське агентство РБК.

Відкриття проходило в готельному комплексі Shakhtar Plaza під музику з серіалу "Гра престолів".

На церемонії відкриття ватажок терористичної організації ДНР Денис Пушилін  розповів про інвестиційний спектр Донбасу та висловив "твердий намір повернути репутацію надійного партнера для співпраці".

За даними терористів, у рамках форуму "ДНР" відвідали 250 делегатів із 17 країн, включаючи Росію, Абхазію, Південну Осетію, "ЛНР", а також Туреччину, Сирію, Великобританію, Францію та США, пише агентство.

"Представники турецького бізнесу повідомили, що присутні на форумі для залучення інвестицій у регіон, а також для розвитку торгівлі між Туреччиною і республікою ... Туреччина планує вкластися в промисловість і будівництво, включаючи модернізацію соціальних проектів. Із цього приводу з урядом ДНР вже ведуться переговори", - йдеться в повідомленні.

Головною проблемою, яка хвилює потенційних інвесторів, були названі гарантії безпеки для бізнесу в умовах невизнаного статусу Донбасу.

Міністр економічного розвитку невизнаної Південної Осетії розповів про досвід залучення приватних інвесторів у своїй "республіці". Йшлося також про створення електронної платформи для інвесторів, яка "гарантує їм безпеку в умовах санкцій".

Видання відзначає, що частина опитаних ним інвесторів прагнули зберегти конфіденційність через ризики санкцій і не розкривали розмір інвестицій, посилаючись на комерційну таємницю.

РБК також наводить слова представника швейцарського інвестиційного фонду Euromax Перикла Катсіуласа, який заявив, що приїхав на переговори для обговорення подальшої взаємодії та переговорів із розвитку інвестклімату з керівництвом "ДНР". Він зазначив, що його фонд спеціалізується на інвестиціях в особливо складних ситуаціях. "Чим більший ризик, тим більша вигода. Для нас це не проблема, ми усвідомлено інвестуємо в такі місця", - сказав він.

Сьогодні, 29 жовтня, в Маріуполі на березі Азовського моря проходить інвестиційний форум "RE: THINK. Invest in Ukraine" під егідою президента Володимира Зеленського. Заявлено участь понад 50 представників міжнародних та українських інвестфондів, компаній, донорських організацій та міжнародних фінансових корпорацій. Очікується, що форум відвідають понад 350 гостей, серед яких представники уряду й місцевої влади, інвестори, дипломати та бізнесмени.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"