RU

Окружний адмінсуд Києва відкрив справу про зміну наглядової ради ПриватБанку

25.06.2020, 13:50
Окружний адмінсуд Києва відкрив справу про зміну наглядової ради ПриватБанку - Фото
Окружний адмінсуд Києва (фото - facebook.com)

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі про зміну голови і членів наглядової ради ПриватБанку. Про це повідомляється на сайті суду.

Відповідачем у позові зазначено Національний банк України. ОАСК розгляне цю справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін колегією у складі трьох суддів.

Як наголошується в повідомленні, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність НБУ, що полягає в не направленні до ПриватБанку вимоги про зміну керівників цього банку - голови і членів наглядової ради Шерона Іскі, Артема Шевальова, Ерана Кляйна, Юлії Мецгер, Сергія Олексієнка, Надіра Шейха, Себастьяна Шьонайх-Каролата, Романа Сульжика й Ольги Томаш через недотримання цими особами вимог закону про бездоганну ділову репутацію.

Також ОАСК просять направити в ПриватБанк вимогу "про зміну відповідних керівників".

  • 13 лютого Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження за позовом "Первинної профспілкової організації працівників ПриватБанку", яка вимагала від НБУ звільнити главу правління ПриватБанку Петра Крумханзла. 23 грудня за схожим позовом відкрив провадження Печерський райсуд Києва.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини