RU

OKKO і WOG другий день поспіль знижують ціни на бензин

12.12.2019, 13:42
OKKO і WOG другий день поспіль знижують ціни на бензин - Фото
Фото: depositphotos.com

12 грудня мережі OKKO і WOG знизили вартість бензину і дизельного палива ще на 20-30 коп./л. Про це пише enkorr з посиланням на Консалтингову групу А-95.

Відзначається, що за тиждень бензин і дизпаливо в цих мережах подешевшали на 80 коп./л.

Зокрема, на станціях ОККО і WOG вартість А-92 і ДП знизилися до 28,99 грн/л, А-95 - до 29,99 грн/л.

Крім того 12 грудня паливо подешевшало в мережі Glusco на 20 коп./л, на станціях KLO - на 10-20 коп./л, Shell - на 40-50 коп./л. UPG знизила ціни на всі види палива на 50 коп./л.

  • Вчора ОККО і WOG знизили ціни на бензин і дизпаливо на 20-30 коп./л.
  • 5 грудня Антимонопольний комітет направив обов'язкові рекомендації до WOG, ОККО, Ukrnafta, AMIC, Shell, SOCAR, UPG і Glusco знизити вартість бензину і дизпалива. Компанії повинні відреагувати протягом 10 днів.
  • За словами міністра економіки Тимофія Милованова, міністерство вивчає ситуацію на ринку роздрібної торгівлі паливом та вживатиме заходів. "Маржа продавців бензину А-95 зросла за рік з 8% до близько 21%. На мою думку, це забагато. Курс посилюється, інфляція зменшується, а ціни на паливо не знижуються", - написав Милованов у Facebook.
  • ОККО і WOG почали знижувати ціни на паливо 5 грудня. За два дні бензин і ДП в цих мережах подешевшали на 30 коп./л. До них приєдналися й інші оператори. Зокрема на станціях UPG і KLO ціни знизилися на 20-30 коп./л.

Читайте російською: OKKO и WOG второй день подряд снижают цены на бензин

Фото: https://ua.depositphotos.com/

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини