RU

Офшор з Кіпру допоміг донецькій фірмі ухилитися від податків

10.05.2012, 14:48
Офшор з Кіпру допоміг донецькій фірмі ухилитися від податків - Фото
8e13c2e3dfe63b60b333ddf2b42fe15d.jpg
В кінці березня податківці Донецької області порушили кримінальну справу стосовно одного з підприємств регіону за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Як повідомляє прес-служба Державної податкової служби, податківці з'ясували, що в 2008-2009 роках посадові особи товариства за договором позики отримали кредитні кошти в іноземній валюті від кіпрської офшорної компанії на загальну суму майже $25 млн.

Багатомільйонну валютну позику підприємство не включило до складу валового доходу, чим занизило податок на прибуток на суму понад 11 млн.грн.

Таким чином, в результаті зазначених вище протиправних дій до бюджету не надійшло податків в розмірі понад 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету України коштів в особливо великих розмірах.

Зараз в рамках кримінальної справи здійснюються додаткові перевірочні заходи з використання отриманої від нерезидента позики, в тому числі з питань можливого придбання активів реально діючих підприємств.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини