RU

Офіційно. Юрій Вітренко очолив Нафтогаз

28.04.2021, 17:36
Офіційно. Юрій Вітренко очолив Нафтогаз - Фото
Юрій Вітренко (Фото: пресслужба форуму Україна 30)

Кабінет міністрів обрав і призначив в.о. глави Міненерго  Юрія Вітренка головою правління  НАК "Нафтогаз України" з 29 квітня 2021 року. Рішення прийнято сьогодні, 28 квітня, на закритому засіданні уряду.

Як повідомляє пресслужба Кабміну, перед новим керівником компанії поставлено завдання "щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного і справедливого ринку газу в Україні".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram:  тільки важливе

Сьогодні Кабмін звільнив главу правління Нафтогазу  Андрія Коболєва.

Згідно зі  статутом НАК "Нафтогаз України", збори акціонерів, якими є Кабінет міністрів, можуть достроково припинити повноваження усього складу наглядової ради або деяких її членів і призначити новий склад або окремих членів цього органу. Загальні збори, зокрема, можуть призначати і звільняти з посади голову правління відповідно до пропозицій наглядової ради.
  • У лютому в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко запропонував прем'єр-міністру Денису Шмигалю звільнити главу НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. Також Вітренко запропонував розірвати контракти з усіма членами наглядової ради Нафтогазу. Підставою для звільнення глави компанії Вітренко назвав невиконання показників із видобутку газу в 2020 році та плани скорочувати видобуток.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини