RU

Офіційно. Нафтогаз відклав випуск євробондів на $500 млн: названо низку причин

20.10.2020, 19:27
Офіційно. Нафтогаз відклав випуск євробондів на $500 млн: названо низку причин - Фото
Нафтогаз (фото – Андрій Гудзенко/LIGA.net)

НАК "Нафтогаз України" прийняв рішення відкласти розміщення доларових єврооблігацій, за рахунок яких планувалося залучити не менше $500 млн інвестицій на вигідних для компанії та акціонерів умовах. Про це сказано в повідомленні компанії.

Причина такого рішення – низка негативних новин, пов'язаних з останніми подіями в Україні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Фінансовий директор групи Нафтогаз Петер ван Дріл  пояснив, що, незважаючи на велику кількість заявок на придбання, випуск перенесено на іншу дату.

"Нафтогаз готовий до залучення іноземних інвестицій в Україну. Однак стало зрозуміло, що міжнародні інвестори все більше стурбовані політичною та економічною ситуацією у країні", – зазначив він.

Петер ван Дріл  уточнив, що, зокрема, інвестори посилаються на бездоказові звинувачення Державної аудиторської служби і заклики до нехтування вимогами міжнародних стандартів фінансової звітності.

За його словами, інвестори також нагадали, що уважно стежать за реформою корпоративного управління, "адже це є критично важливим фактором для розвитку інвестицій в економіку країни".

Другим таким вагомим фактором, за словами Петера ван Дріла, інвестори вважають розвиток відносин України з МВФ.

"Ми готові до співпраці з урядом для вирішення всіх цих проблемних питань та прагнемо зробити Україну привабливою для прямих іноземних інвестицій", – зазначив фінансовий директор Нафтогазу.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини