RU

Офіційно: Нафтогаз розміщує 7-річні євробонди на $500 млн

05.11.2019, 11:24
Офіційно: Нафтогаз розміщує 7-річні євробонди на $500 млн - Фото
Фото: НАК Нафтогаз України

Вчора, 4 листопада, була визначена ціна 7-річних єврооблігацій НАК Нафтогаз України на загальну суму $500 млн на рівні 7,625% річних.

Як повідомляє прес-служба Нафтогазу, компанії вдалося отримати найнижчу ставку щодо суверена серед всіх розміщень українських державних компаній цього року. Відсоткова ставка за все на 127 базисних пунктів перевищує поточні котирування суверенного боргу України з аналогічним терміном погашення.

Компанія буде виплачувати відсотки двічі на рік, у травні та листопаді.

Випуск є пріоритетним незабезпеченим боргом, не має державних гарантій і регулюється відповідно до вимог 144A/Reg S.

Fitch Ratings підвищив довгостроковий кредитний рейтинг Нафтогазу - B із позитивним прогнозом, що відповідає суверенному рейтингу України. Єврооблігації випускає Kondor Finance plc з єдиною метою надання позики для Нафтогазу на $500 млн.

Піковий попит на єврооблігації Нафтогазу перевищив пропозицію в 2,9 рази. Покупцями стали інституційні інвестори з США, Великобританії та інших країн Євросоюзу, а також з Азії та Південної Америки.

"Ми приємно здивовані високим інтересом інвесторів до цінних паперів Нафтогазу. Це є черговим підтвердженням того, що зусилля з реформування компанії і ринку газу не були марними. Завдяки їм компанія знижує вартість свого кредитного портфеля, що дозволить Нафтогазу ефективно конкурувати на українському ринку", - зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Компанія очікує, що залучені кошти надійдуть 8 листопада, після завершення стандартних юридичних процедур.

Організатором випуску виступив Citi. Юридичний супровід угоди здійснювали компанії Freshfields Bruckhaus Deringer, AEQUO, White & Case, Avellum, Linklaters і Allen & Overy.

У липні 2019 року Нафтогаз розмістив два випуски єврооблігацій: на суму 500 млн євро з погашенням в 2024 році і на суму $335 млн з погашенням в 2022 році.

Читайте російською: Официально: Нафтогаз размещает 7-летние евробонды на $500 млн

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини