RU

Офіційний долар в Україні впав

24.12.2008, 09:58

Офіційний долар в Україні впав

Офіційний долар в Україні йде на зниження. Національний банк встановив на 24 грудня офіційний курс американської валюти на рівні 779,0000 грн. за $100.

Напередодні, 23 грудня, курс офіційного долара в Україні займав стабільні позиції. На вівторок Нацбанк встановив офіційний курс американської валюти на рівні 787,8800 грн. за $100. Такий самий офіційний курс долара було встановлено центробанком позавчора, 22 грудня.

Курс долара в Україні тримався на стабільному рівні з п'ятниці, 19 грудня, коли Нацбанк встановив курс американської валюти на рівні 787,8800 грн. за $100, у той час, як в четвер, 18 грудня, зростання цін на американську валюту припинилося і на українському міжбанківському валютному ринку.

Нагадаємо, раніше НБУ вніс зміни до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют і курсу банківських металів, прив'язавши офіційний курс гривня-долар до курсу на міжбанківському ринку. Відповідну постанову НБУ було зареєстровано у Міністерстві юстиції України і вона набула чинності 28 листопада 2008 року.

Згідно з постановою, офіційний курс гривні до долара розраховується "на рівні курсу, встановленого на міжбанківському валютному ринку України за результатами функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, що склався за попередній робочий день".

Раніше офіційний курс гривні до долара США розраховувався на основі котирування валюти на міжбанківському валютному ринку, а також з урахуванням інформації про чинний офіційний курс НБУ і інформації про проведені операції купівлі-продажу іноземної валюти. Також враховувалися відомості про курсові і цінові зміни на світових фінансових і товарних ринках та інші показники, зміна яких може впливати на валютний ринок України.

Про взаємовідносини долара і гривні читайте в статті "Скуті одним ланцюгом" >>>
Курси валют: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини