Офіційний долар в Україні не псує свою репутацію

09.01.2009, 09:03

Національний банк встановив на п'ятницю, 9 січня, офіційний курс американської валюти на рівні 770,0000 гривень за $100

Офіційний долар в Україні не псує свою репутацію

Офіційний долар в Україні продовжує утримуватися на стабільних позиціях. Національний банк встановив на п'ятницю, 9 січня, офіційний курс американської валюти на рівні 770,0000 гривень за $100. Таку планку долар тримає з кінця минулого року: курс американської валюти 7,70 грн. було встановлено на 29 грудня 2008 року.

Нагадаємо, раніше НБУ вніс зміни до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют і курсу банківських металів, прив'язавши офіційний курс гривня-долар до курсу на міжбанківському ринку. Відповідну постанову НБУ було зареєстровано у Міністерстві юстиції України і вона набула чинності 28 листопада 2008 року.

Згідно з постановою, офіційний курс гривні до долара розраховується "на рівні курсу, встановленого на міжбанківському валютному ринку України за результатами функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, що склався за попередній робочий день".

Раніше офіційний курс гривні до долара США розраховувався на основі котирування валюти на міжбанківському валютному ринку, а також з урахуванням інформації про чинний офіційний курс НБУ і інформації про проведені операції купівлі-продажу іноземної валюти. Також враховувалися відомості про курсові і цінові зміни на світових фінансових і товарних ринках та інші показники, зміна яких може впливати на валютний ринок України.


Курси валют: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить