RU

Офіційні курси. Долар і євро продовжують зростати

10.12.2008, 09:23

Офіційні курси. Долар і євро продовжують зростати

Офіційний долар в Україні зростає. На середу, 10 грудня, Нацбанк України встановив офіційний курс американської валюти на рівні 743,0100 грн. за $100.

Єдина європейська валюта сьогодні трохи підвищилася: її офіційний курс встановлено на рівні 953,8762 грн. за 100 євро.

Вчора основні іноземні валюти, на які орієнтується фінансовий ринок України продемонстрували зростання курсу. Нацбанк України встановив на вівторок офіційний курс долара на рівні 739,8900 гривень за $100, у той час, як на понеділок, 8 грудня, офіційний курс американської валюти було встановлено на рівні 735,9800 грн. за $100.

Водночас, офіційний курс єдиної європейської валюти в Україні у вівторок, 9 грудня, становив 951,0546 грн. за 100 євро. На понеділок, 8 грудня, Національний банк України встановив офіційний курс євро на рівні 932,1187 гривень за 100 євро.

Нагадаємо, раніше НБУ вніс зміни до Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют і курсу банківських металів, прив'язавши офіційний курс гривня-долар до курсу на міжбанківському ринку. Відповідну постанову НБУ було зареєстровано у Міністерстві юстиції України і вона набула чинності 28 листопада 2008 року.

Згідно з постановою, офіційний курс гривні до долара розраховується "на рівні курсу, встановленого на міжбанківському валютному ринку України за результатами функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, що склався за попередній робочий день".

Раніше офіційний курс гривні до долара США розраховувався на основі котирування валюти на міжбанківському валютному ринку, а також з урахуванням інформації про чинний офіційний курс НБУ і інформації про проведені операції купівлі-продажу іноземної валюти. Також враховувалися відомості про курсові і цінові зміни на світових фінансових і товарних ринках та інші показники, зміна яких може впливати на валютний ринок України.

Про взаємовідносини долара і гривні читайте в статті "Скуті одним ланцюгом" >>>

Курси валют: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини