RU

ОЕСР очікує уповільнення зростання у найбільших економіках світу

15.11.2011, 11:25
ОЕСР очікує уповільнення зростання у найбільших економіках світу - Фото
5c16d8ff17ec9a17956ff5f1a8e7e0c5.jpg
Динаміка випереджальних показників, що відслідковуються Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), у вересні 2011 року свідчить про посилення тенденції до уповільнення економічної активності у більшості держав, що входять в організацію, а також у найбільших країнах, що не є її учасницями. Про це йдеться у звіті організації, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Індикатор випереджальних показників в країнах ОЕСР упав на 0,4% у вересні в порівнянні з попереднім місяцем - з 100,9 до 100,4 пункту, його зниження продовжилося вже шостий місяць поспіль. По відношенню до вересня 2010 року падіння склало 1,3%.

Посилення ознак уповільнення темпів економічного зростання в порівнянні з липневими даними спостерігається у всіх найбільших країнах світу, при цьому в Росії, Японії та США випереджальні показники свідчать про зниження темпів зростання до рівня, порівнянного з довгостроковими середніми показниками, так як індекси випереджальних показників цих країн як і раніше перевищують межу в 100 пунктів.

Індекс випереджальних показників РФ знизився у вересні до 102,4 пункту з 102,6 пункту місяцем раніше, Японії - з 102 пунктів до 101,6, США - з 101,5 до 101,2 пункту.

У Канаді, Франції, Німеччини, Італії, Великобританії, Бразилії, Китаї, Індії і єврозоні мова йде про більш різке уповільнення, індекси випереджальних показників цих держав перебувають нижче позначки в 100 пунктів.

ОЕСР - одна з провідних економічних організацій світу, яка включає 34 найбільш розвинених держави. В даний час до неї входять Австралія, Австрія, Бельгія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Люксембург, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Фінляндія, Франція, Чехія, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія, Південна Корея і Японія.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини