RU

OECD оцінило темпи відновлення світової економіки

31.05.2021, 19:58
OECD оцінило темпи відновлення світової економіки - Фото
Ілюстративне фото: Kimimasa Mayama/EPA

Організація економічного співробітництва та розвитку (OECD) переглянула у бік підвищення прогноз розвитку глобальної економіки на 2021 рік. Прогноз  опубліковано на сайті організації.

Організація зазначає нерівномірне відновлення світової економіки через спалахи пандемії коронавірусу, що тривають.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

"Із деяким полегшенням зазначаємо, що економічні перспективи поліпшуються, але це відбувається дуже нерівномірно", – йдеться в документі.

Згідно з даними OECD, у цьому році світовий обсяг виробництва збільшиться майже на 6%. Це вражаючий сплеск після скорочення на 31,2% у 2020 році, говорять в організації.

"Однак світова економіка як і раніше відстає від допандемійного зростання, і в багатьох країнах OECD рівень життя до кінця 2022 року не повернеться до рівня, очікуваного до пандемії", – додають в OECD.

У 2022 році зростання світової економіки складе 4,4% – на 0,4 відсоткових пункти більше, ніж зазначалося в березневому прогнозі.

Оптимістичний прогноз розвитку світової економічної кон'юнктури організація опублікувала разом із закликом до урядів охопити вакцинацією від коронавірусу всі країни світу і якомога швидше. Це необхідно, "щоб врятувати життя, гарантувати доходи й обмежити негативні наслідки заходів інфекційного захисту". На думку експертів, необхідні більш відчутні зусилля міжнародного співтовариства, щоб забезпечити країни з низькими доходами необхідними ресурсами для вакцинації населення.

Фахівці підкреслили, що в посткризовий період економіці Єврозони буде потрібна нова грошово-кредитна політика, а також більш ефективні податкові рамки.

Читайте також: Вплив коронакризи на економіку. Що змінюється на ринку праці й оренди житла

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини