RU

Один з найбільших банків світу буде продавати свої цінні папери за біткоїни

12.11.2020, 17:16
Один з найбільших банків світу буде продавати свої цінні папери за біткоїни - Фото
Біткоїн (фото - depositphotos.com)

Китайський банк China Construction Bank, що входить до числа найбільших банків світу, випустить цифрові облігації, які можна буде купити за біткоїни. Біржа називає це першим у світі публічним розміщенням цінних паперів на блокчейні, доступним інвесторам по всьому світу, повідомляє Forbes із посиланням на The Wall Street Journal.

Облігації випустить філія банку на території особливої ​​податкової зони в Малайзії. Банк планує залучити таким чином до $3 млрд.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Біржа Fusang Exchange зазначає, що банк пропонує прибутковість на рівні лондонської міжбанківської ставки пропозиції (Libor) плюс 50 базисних пунктів – це приблизно 0,7%, що істотно вище ринкових ставок для звичайних депозитів.

Випуск паперів організовує філія China Construction Bank. Ціна паперів для інвесторів за межами Китаю стартує від $100. Облігації можна купити лише через біржу, яка стягує за операцію невелику комісію.

За словами гендиректора Fusang Exchange, облігації схожі на тримісячні депозити, що приносять власникам набагато більше, ніж переважна кількість ставок за банківськими депозитами в доларах США.

The Wall Street Journal уточнює, що операції з облігаціями доступні інвесторам по всьому світу, крім податкових резидентів Китаю і США, а також фізичних та юридичних осіб Ірану і Північної Кореї.

Як наголошується в повідомленні біржі Fusang Exchange, облігації, які будуть розміщені, приватні інвестори та організації зможуть купувати і продавати за біткоїни.

Fusang Exchange приймає до оплати, серед іншого, криптовалюту. У випадку з облігаціями майданчик стане конвертувати біткоїни в долари США. Біржа називає це "першим публічним розміщенням облігацій на блокчейні", що безпосередньо доступно інвесторам.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини