RU

Одесу відключили від теплопостачання

24.03.2011, 15:55
Одесу відключили від теплопостачання - Фото
0ce160ec46da69b510413d99a83e1652.jpg

Одесу відключили від теплопостачання
Минулої ночі, коли температура повітря в Одесі становила 4 градуси тепла, фахівці ДК "Газ України" відключили будинки жителів міста від газопостачання, мотивуючи це багатомільйонною заборгованістю населення за енергоносії у розмірі понад 262 млн. грн.

Як повідомляє УНІАН, коментуючи відключення будинків від теплопостачання, виконувач обов'язків віце-мера Одеси з ТЕК Миколи Рубля заявив: "Населення заборгувало тепловикам понад 200 млн. грн. І приблизно таку ж суму їм заборгувала держава - як компенсація різниці у тарифах. До того ж два підприємства Теплопостачання міста Одеси" і "Одеська ТЕЦ" заборгували ДК "Газ України" близько 300 млн. грн.".

У свою чергу, прибулі напередодні в Одесу представники ДК "Газ України" зазначають, що населення загалом сумлінно і своєчасно оплачує вартість спожитих комунальних послуг, зокрема теплової енергії, однак сплачені ним кошти своєчасно до компанії не надходять.

Зокрема комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси" станом на 21 березня заборгувало 187 млн. грн. (45%), а "Одеська ТЕЦ" - 78 млн. грн. (35%).

Нагадаємо, раніше ДК "Газ України" доручила попередити і відключити від газопостачання 13 підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) у зв'язку із заборгованістю перед компанією.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини