RU

Одеський припортовий завод вийшов на міжнародні ринки

04.10.2019, 11:38
Одеський припортовий завод вийшов на міжнародні ринки - Фото
Фото: прес-служба ОПЗ

Одеський припортовий завод відновив поставки аміаку і карбаміду на міжнародні ринки. Про це повідомляє прес-служба компанії АгроГазТрейдінг (АГТ), яка співпрацює з ОПЗ за давальницькою схемою.

Відзначається, що на 2 жовтня ОПЗ справив 13 100 тонн аміаку і 122 500 тонн карбаміду. Крім внутрішнього ринку продукція заводу надходить ще в шість країн - Грецію, Туреччину, Марокко, Сенегал, Індію і Кот-д`Івуар.

Договір на переробку давальницької сировини також передбачає виплату боргів ОПЗ перед НАК Нафтогаз України. Контракт дозволив за перший місяць виплатити Нафтогазу 2,3 млн грн.

За словами партнера АгроГазТрейдінг Володимира Колота, співробітники, які були змушені шукати роботу через 16-місячний перестій підприємства, повертаються на завод.

Одеський припортовий завод - публічне акціонерне товариство. 99,5% заводу належить державі, і управляється Фондом державного майна. Завод спеціалізується на виробництві аміаку і карбаміду, а також перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт.

Читайте російською: Одесский припортовый завод вышел на международные рынки

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини