RU

Одеса, Київ і Харків - найбагатші міста України, - рейтинг

23.07.2013, 09:40
Одеса, Київ і Харків - найбагатші міста України, - рейтинг - Фото
Фото: misto.odessa.ua
Одеса, Київ і Харків залишаються багатими містами. Середній рівень зарплат одеситів виявився вище, ніж у жителів столиці. Такі дані наводить дослідницька компанія GfK Ukraine.

"За результатами регулярного дослідження міст України з населенням більше 100 тисяч жителів, середньорічне зростання доходів на душу населення уповільнилося і становило в останні роки 4,6%. У 2010-2012 роках вище середнього зростав добробут у більшості невеликих промислових міст Донбасу, а також у окремих містах Південної та Західної України", - йдеться в повідомленні компанії.

У 2010-2012 роках трійка лідерів за рівнем доходів залишилася незмінною, проте Одеса збільшила розрив з Києвом за рахунок більш швидкого зростання доходів.

У цих містах оцінений середній дохід на душу населення становив:

Одесі - 1914 грн. на місяць, що на 10% вище середнього значення за попередній період (2009-2011 рр.);

Київ - 1868 грн. на місяць, що на 7% вище середнього значення за попередній період;

Харків - 1796 грн. на місяць, що на 4% вище середнього значення за попередній період.

У проаналізованому періоді у більшості українських міст з населенням понад 100 тисяч жителів спостерігається швидше стабілізація, а в деяких містах навіть стагнація економіки. Паралельно сповільнюється і темп зростання доходів. Тільки в окремих містах Південної та Західної України (наприклад, у Миколаєві, Євпаторії, Луцьку, Чернівцях, Івано-Франківську), які розвиваються за рахунок сфери послуг та малого бізнесу, а також у більшості індустріальних міст Донбасу (наприклад, в Алчевську, Краматорську та Нікополі), спостерігається порівняно високий темп зростання доходів населення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини