RU

"Одеса-Броди" в аверсному режимі випробують у листопаді

12.10.2010, 17:15
0c43418cb7e2843ba78cc0dfcf672947.jpg

"Одеса-Броди" в аверсному режимі випробують у листопаді
Пробне прокачування нафти в аверсному режимі по нафтопроводу "Одеса-Броди" у Білорусь запустять у кінці листопада. Про це заявив Міністр палива і енергетики України Юрій Бойко.

"Пробний пуск, я думаю, буде у кінці листопада", - сказав Ю.Бойко, якого цитує УНІАН.

За словами глави Мінпаливенерго, обсяги пробного прокачування становитимуть 80 тис. тонн.

Як додав міністр, сьогодні на Кабміні прийнято відповідне протокольне рішення "Про здійснення прокачування пробної партії нафти на Мозирський НПЗ з використанням нафтопроводів "Одеса-Броди" і "Дружба".

Нагадаємо, раніше Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що продовжуються перемовини з Україною про переведення нафтопроводу "Одеса-Броди" в аверсний режим для прокачування венесуельської нафти.

Купована Білоруссю венесуельська нафта надходить танкерами у порт Одеси, а звідти доставляється на Мозирський НПЗ залізницею транзитом через Україну.

У травні 2010 року Білорусь почала постачати для Мозирського нафтопереробного заводу нафту з Венесуели через територію України. За інформацією міністра транспорту і зв'язку України Костянтина Єфименка, обсяг транзиту венесуельської нафти у Білорусь через територію України у 2011 році скорочено з 10 до 9 млн. тонн. У поточному році замість запланованих раніше 4 млн. тонн нафти обсяг транзиту очікується в розмірі 1,5 млн. тонн.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини