RU

Очільник "Газпрому" їде в Україну говорити про ціну на газ

24.05.2011, 12:47
Очільник
70037be7e783070f2189f4009138423c.jpg

Очільник "Газпрому" їде в Україну говорити про ціну на газ

Голова правління російського ВАТ "Газпром" Олексій Міллер (на фото) збирається сьогодні відвідати Україну для переговорів з міністром енергетики і вугільної промисловості України Юрієм Бойком про зміну умов контракту на поставку природного газу. Про це Ю.Бойко повідомив сьогодні журналістам у Полтавській області.

"Сьогодні приїзд нашого російського партнера є одним з етапів переговорного процесу. Наша немасштабна співпраця і те, що нас не влаштовують контракти, підписані колишнім прем'єр-міністром, - це з'ясовано. І наші російські партнери це також розуміють", - сказав Ю.Бойко, якого цитує УНІАН.

При цьому міністр додав, що, згідно з дорученням Президента України Віктора Януковича, в ході переговорів українська сторона буде домагатися тих цін на газ для України, які дозволять в цьому році не допустити підвищення комунальних тарифів.

Нагадаємо, раніше Ю.Бойко заявив, що до вересня Україна і Росія зможуть знайти компроміс по перегляду контракту на поставку природного газу в Україну, домовившись про зниження ціни.

До цього Росія заявила про готовність проаналізувати формулу ціни на природний газ, яка закріплена в контрактах між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром".

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини