RU

Обшуки в Інкомі провели помилково

12.10.2011, 13:57
Обшуки в Інкомі провели помилково - Фото
1761c3cea01861304d9d88f9546b6141.jpg

Обшуки в Інкомі провели помилково

Співробітники податкової міліції, яка сьогодні проводила обшук в бізнес-центрі Інком, визнали, що обшук був проведений помилково. Про це сьогодні повідомив президент компанії Інком Олександр Федченко.

"Юрособи, стосовно яких повинні були проводитися слідчі дії, знаходяться за іншою адресою", - зазначив Федченко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

З його слів, сьогодні протягом години робота всього бізнес-центру, включаючи компанії, що входять до складу Октава Кепітал, а також орендарів центру була паралізована.

Як зазначив Федченко, представники податкової міліції діяли на основі "презумпції винності", мовляв, доведіть, що ви не та компанія і це не та адреса, на яку у нас є постанова. Причому сам документ, що узаконює слідчі дії, податківці, зі слів Федченка, пред'явили через півгодини після початку обшуку.

Федченко наголосив, що слідча група складалася з 30 осіб в масках і зі зброєю. Всіх співробітників вивели з приміщення. Після того, як представники компанії пред'явили документи, що засвідчують власність на бізнес-центр, із зазначенням назви компанії і адреси, представники податкової міліції визнали свою помилку. Зараз обшук проводиться в третьому корпусі бізнес-центра.

Зі слів Федченка, від представників компанії вимагали документи, в тому числі план-схему бізнес-центру, які можна було отримати в БТІ. Як зауважили представники компанії, насправді йшлося про двох юросіб, які працюють за схожою адресою, але які ніколи не були орендарями бізнес-центру Інком.

На питання журналістів, про які конкретно компанії йде мова, Федченко сказав, що не хоче їх називати, але зазначив, що це відомі компанії. При цьому керівництво компанії розглядає можливість подачі скарги на дії податківців і проведення оцінки можливого збитку, нанесеного простоєм через їх помилку. "Сьогодні робочий день в компанії фактично зірвано", - сказав він.

Кореспондент ЛІГАБізнесІнформ спробував з'ясувати причину обшуку у представників слідчої групи, але вони поки відмовилися від коментарів. Представнику групи пред'явили список орендарів будівлі, всі фотографії, зроблені кореспондентами, вимагають видалити.

Нагадаємо, сьогодні в центральний офіс компанії Інком (поблизу метро Шулявська) нагрянула податкова міліція.

Інком працює в Україні більше 20 років і є одним з лідерів вітчизняного ринку інформаційних технологій. Інком займається бізнес-консалтінгом, ІТ-консалтінгом, системною інтеграцією, інтеграцією систем безпеки і надійності, операторських систем зв'язку.

Президент корпорації Інком - Олександр Федченко. Засновник Інкома - Олександр Кардаков. Він є власником компанії Октава Кепітал, активи якої оцінюються в 2,5 млрд.грн. За версією журналу Фокус, Кардаков посідає 123 місце в рейтингу "200 найбагатших людей України".

Інком: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини