RU

Обшуки в АРМА. Агентство скаржиться, що СБУ вилучила "не ті" документи

02.04.2021, 13:04
Обшуки в АРМА. Агентство скаржиться, що СБУ вилучила
Ілюстративне фото: СБУ

Агентство з розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, заявляє, що під час обшуків 1 квітня у них вилучили оригінали низки документів, відсутність яких унеможливлює виконання АРМА покладених на нього завдань. Про це повідомляє пресслужба АРМА в Facebook.

"У ході обшуків в приміщенні центрального апарату АРМА працівниками правоохоронних органів було вилучено низку документів, зокрема, оригінали договорів управління стратегічними активами, відсутність яких в оригіналі унеможливлює виконання АРМА покладених на нього законом завдань".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

В агентстві заявили, що ці документи не мають ніякого відношення до кримінальної справи, в рамках якої проводилися обшуки, тому мета їх вилучення "невідома і незрозуміла".

У АРМА додали, що обшуки проходили в рамках кримінального провадження щодо повернення фізичній особі арештованих коштів в сумі близько $400 000 на підставі судового рішення. За версією слідства, це рішення було підробленим.

Також агентство запевняє, що не приймало незаконних рішень про повернення фізичній особі арештованих коштів, а діяло виключно в рамках наявних повноважень. У пресслужбі підкреслили, що зацікавлені в об'єктивному розслідуванні цієї справи для з'ясування реальної картини подій і кола зловмисників.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини