RU

Обленерго встигнуть підготуватися до Євро-2012

24.09.2008, 17:56

Усі обленерго шести міст, визначених для проведення Євро-2012, встигнуть виконати свої інвестиційні програми до початку європейської першості з футболу. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник Міністра палива та енергетики Володимир Лучніков.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Лучніков зазначив, що Мінпаливенерго вже коректує інвестпрограми обленерго з підготовкою до Євро-2012. "Вже сьогодні на 2009 рік інвестпрограми суворо переорієнтуються під об'єкти, затверджені генпланом підготовки до змагань", - зазначив він.

За словами В. Лучнікова, в цей час Міністерство має в своєму розпорядженні перелік усіх об'єктів інфраструктури, які повинні бути побудовані, зокрема, аеропортів, готелів, стадіонів. Крім того, надходять уже заявки на відповідній потужності.

Водночас замміністра указав на те, що при підготовці до Євро-2012 Мінпаливенерго в основному розраховує на свої можливості, а також фінансові можливості енергокомпаній. Однак він не виключив залучення кредитів. "Я вважаю, що у нас є перспективи виконати ці плани за 3-4 роки, тим більше, що на 80 % плани футбольні збігаються з... планами перспективного розвитку наших обленерго", - указав В. Лучніков.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини