RU

Обама не збільшуватиме податки для нафтовиків

03.12.2008, 14:43

Новообраний Президент США Барак Обама відмовився від наміру ввести податок на непередбачуваний дохід для нафтових компаній в зв'язку з тим, що ціни на "чорне золото" впали нижче $80 за барель. Про це повідомив помічник майбутнього глави Білого Дому.

Як передає "Reuters", член "перехідної команди" радників Б.Обами зазначив: "Обраний Президент Обама оголосив про плани (збільшити податки) під час передвиборчої кампанії, тому що нафтове котирування перевищувало $80 за барель. У цей час вони нижче за цей рівень і, видно, не збільшаться".

На цьому тижні нафтове котирування впало нижче $50 за барель - порівняно з липневим історичним максимумом вище $147.

На самому початку передвиборчих перегонів Б.Обама обіцяв ввести для нафтового сектора додатковий дохідний податок, що стягується у разі різкого збільшення доходів підприємця, щоб знизити податки для середнього класу і для низькооплачуваних верств населення, які страждають від подорожчання енергоносіїв. Проти планів кандидата в президенти США від Демократичної партії виступили тоді найбільші нафтові концерни: вони побоювалися, що податки задушать геологорозвідку і поставлять хрест на інноваційних технологіях.

Американські нафтовики радісно сприйняли зміни в планах Б.Обами.

Досьє на Барака Обаму>>>

Новини ринку газу, нафти і нафтопродуктів>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини