RU

Обіцянки Януковича почнуть втілювати в життя з травня

13.03.2012, 09:51
Обіцянки Януковича почнуть втілювати в життя з травня - Фото
3958e2d2cf4c9d1cf15208d3be217789.jpg
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі почати уточнення макроекономічних показників розвитку на 2012 рік згідно із зростанням економіки. На їх основі Міністерству фінансів доручено розробити відповідні зміни до бюджету-2012.

Як повідомляє прес-служба уряду, вчора Міністерство фінансів почало розробку змін до бюджету на поточний рік з метою здійснення соціальних ініціатив, проголошених президентом України 7 березня.

Голова уряду поставив завдання розробити законопроект про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет на 2012 рік" до кінця березня.

Прем'єр висловив сподівання, що вже на початку квітня документ буде переданий до Верховної Ради, а до кінця місяця парламентарії його розглянуть і приймуть. Таким чином, уже з травня буде можливо почати виконувати через бюджет держави нову соціальну політику.

Азаров підкреслив, що, безумовно, уряд виконає певні президентські завдання щодо істотного підвищення рівня соціальної захищеності громадян.

Нагадаємо, 7 березня під час розширеного засідання Кабінету міністрів президент України Віктор Янукович представив ряд соціальних ініціатив щодо підвищення рівня життя незахищених верств населення. Витрати держави на виконання запропонованих заходів оцінюються в 16 млрд.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини