RU

Об'єднувати Мінсоцполітики і МОЗ ще рано, - Тігіпко

23.11.2011, 14:00
Об'єднувати Мінсоцполітики і МОЗ ще рано, - Тігіпко - Фото
bce478144e042812ce926977721619a0.jpg
Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко вважає, що ще зарано об'єднувати Міністерство соціальної політики з Міністерством охорони здоров'я, і ​​поки не готовий взятися за медичну реформу. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу, коментуючи на прохання журналістів інформацію про можливе об'єднання двох міністерств.

"Нам до Міністерства соціальної політики передали досить серйозні повноваження зараз, які ми намагаємося швидко підхопити. Це стосується захисту дітей, гендерної політики, ми проводимо консультації з міжнародними організаціями і хочемо вийти на серйозну стратегію в рамках держави... Поки ми не проведемо основні реформи в Міністерстві соціальної політики, я б не поєднував два міністерства. Хоча б трудове законодавство, хоча б легалізацію, хоча б реформу соціальних фондів, хоча б персоніфікацію основних соціальних виплат щоб ми провели, а от після цього, коли це могло б запрацювати в системі, можна було б думати і про об'єднання", - сказав Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він зазначив, що такі об'єднані міністерства працюють в інших країнах, наприклад, у Російській Федерації.

"Нічого тут страшного немає. І тоді можна було б узятися за медичну реформу", - додав він.

Нагадаємо, раніше джерела в Кабміні повідомили, що у владі обговорюється об'єднання МОЗ та Мінсоцполітики. За даними джерел, нове відомство може очолити секретар РНБО Раїса Богатирьова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини