RU

Інвестиційна привабливість України продовжує падати

03.04.2012, 11:30
Інвестиційна привабливість України продовжує падати - Фото
Томаш Фіала (фотоdragon-capital.com)
Індекс інвестиційної привабливості України в першому кварталі 2012 року знизився на 0,1 бала, склавши 2,18 бала за п'ятибальною шкалою. Такі дані були зафіксовані в результаті щоквартального опитування 149 компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації в січні-березні поточного року, про що повідомив сьогодні на брифінгу президент ЄБА Томаш Фіала.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фіала відзначив, що в першому кварталі рівень привабливості України в очах інвесторів знизився на 0,1 бала порівняно з безпрецедентно низьким показником останнього кварталу 2011 року і склав 2,18 бала.

Експерт нагадав, що в четвертому кварталі 2011 року індекс становив 2,19 бала, у третьому кварталі - 2,56, у той час як перед цим, у другому кварталі 2011-го він досягав 3,39, а на початку 2011 року - 3,40.

Фіала підкреслив, що серед головних причин, які зумовили негативне сприйняття інвестиційного поля України, інвестори відзначили проблеми в сфері оподаткування та на митниці, корупцію й бюрократію, посилення тиску з боку контролюючих органів, нестабільність зовнішньої політики й погіршення відносин з Євросоюзом.

Президент ЄБА зазначив, що на питання, чи спостерігалися будь-які позитивні зміни в інвестиційному кліматі протягом останніх трьох місяців, 77% респондентів вказали, що ніяких змін на краще не відбулося.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини