RU

НУНС збирається захистити громадян від фінансової кризи

10.11.2008, 17:10

Блок НУНС зареєстрував у Верховній Раді України законопроект, який захищає від фінансової кризи не тільки окремі галузі і сектори економіки, а й українських громадян. Про це під час Погоджувальної ради сказав лідер партії "Наша Україна" В’ячеслав Кириленко.

"Ми не вважаємо, що від фінансової кризи необхідно захищати лише окремі галузі і сектори економіки. Адже значна частина суспільства також страждає від наслідків кризи. Тому ми, як і обіцяли, вносимо на розгляд парламенту закон, в якому пропонуємо перелік заходів соціального захисту населення від наслідків світової фінансової кризи. Він сьогодні зареєстрований в апараті Верховної Ради за №3344", - сказав В.Кириленко, якого цитує прес-служба НУНС.

Політик наголосив, що "цей законопроект містить ряд норм, які нагально необхідно постановити". Як зазначив В.Кириленко, "ми пропонуємо скоротити цілий ряд витрат для органів державної влади - про що багато говорить сама влада, але не поспішає цього робити. Протягом наступного року ми пропонуємо ввести мораторій на збільшення штатного розкладу, на капітальне будівництво, на закупівлю автомобілів і на всі інші витрати органів державної влади, місцевого самоврядування, а також інших установ, що знаходяться в державній і комунальній власності". В.Кириленко зазначив, що йдеться про витрати, які не мають принципового значення, і є витрати, які в умовах світової фінансової кризи абсолютно зайві".

Нагадаємо, раніше Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк надав уряду ряд пропозицій для підготовки "антикризового пакету 2".

Нагадаємо також, що 3 листопада Голова Верховної Ради А.Яценюк підписав антикризовий закон, після чого свою підпис під документом поставив Президент Віктор Ющенко. 31 жовтня Верховна Рада прийняла антикризовий Закон "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України". Цей документ підтримали 243 парламентарія.

Про пожертву лідерів нації в фонд антикризи у статті "Апаратне "обрізання" >>>
Довідка про Блок "Наша Україна - Народна Самооборона" >>>
Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини