RU

Інтернет-опитування: чому затягують пенсійну реформу?

04.04.2011, 13:00
Інтернет-опитування: чому затягують пенсійну реформу? - Фото
bae01b9063bcb7c0789d7f7364ca6722.jpg

Інтернет-опитування: чому затягують пенсійну реформу?
Верховна Рада України розгляне законопроект з пенсійної реформи у кінці травня - початку червня цього року, вважає Віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Він повідомив, що на прийдешньому пленарному тижні парламент розглядати пенсійну реформу не буде. "Спочатку буде моя поїздка у Польщу, після цього я зроблю велике турне по Україні, будемо далі пояснювати цю реформу, пояснювати людям, пояснювати суспільству, і я вважаю, що десь у кінці травня - на початку червня ми можемо і повинні поставити це питання на голосування у парламенті", - сказав Віце-прем'єр.

Прем'єр-міністр Микола Азаров також заявив, що після консультацій із Президентом, який доручив провести більш якісну роз'яснювальну роботу щодо змісту і цілей пенсійної реформи, прийнято рішення не виносити проект на розгляд парламенту, а продовжити його всебічне суспільне обговорення. "Ми її відклали не тому, що чогось боїмося. Ми хочемо провести її, маючи підтримку людей, обов'язково маючи підтримку людей", - наголосив М.Азаров.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чим викликана відстрочка пенсійної реформи в Україні. Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

Пенсійна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини