RU

Інтернет-опитування: чи позначиться на Україні японський землетрус?

16.03.2011, 12:45
Інтернет-опитування: чи позначиться на Україні японський землетрус? - Фото
aa9e4f5753680bd9a9c1c709f6c40d8f.jpg

Інтернет-опитування: чи позначиться на Україні японський землетрус?
Незважаючи на те, що влада Японії закликає жителів країни до спокою, населення готується до гіршого сценарію. Люди побоюються того, що услід за руйнівним ударом стихії, країні доведеться пережити і техногенну катастрофу. З прилеглих до аварійної АЕС територій повним ходом йде евакуація. Час від часу в пресі з'являється інформація про рівень радіації, що збільшується і радіоактивні хмари, рухомі убік материка. Крім того, ситуація, яка склалася в Японії, змусила багато кого замислитися про долю власних АЕС. Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив, що внаслідок стихійного лиха в Японії актуалізувалася необхідність проведення саміту з ядерної безпеки у квітні у Києві.

Водночас японці ще довго будуть долати наслідки стихії, особливо враховуючи те, що острівну державу досі "трусить". Через землетруси і цунамі зупинено багато підприємств, сильно постраждав автопром. Японська економіка - третя у світі і так серйозні потрясіння у ній можуть позначитися на світовій економіці.

На порталі ЛІГА.net стартувало опитування з метою з'ясувати в інтернет-користувачів, чи чекають вони в Україні негативних наслідків від землетрусів в Японії? Приєднатися до голосування >>>

Опитування не є соціологічним дослідженням

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини