RU

Інспекція не знайшла порушень у закупівлі підручників по 647 грн.

21.08.2012, 16:18
Інспекція не знайшла порушень у закупівлі підручників по 647 грн. - Фото
b9bdc91986f805081668241efd611d1c.jpg

Порушень при проведенні Державним науковим закладом "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міністерства освіти, науки, молоді та спорту процедури держзакупівель підручників для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів не встановлено. Про це повідомила Генпрокуратура на запит Тиждень.ua.

Згідно з повідомленням, перевірку проводила Державна фінансова інспекція за дорученням Генпрокуратури від 30 березня цього року.

"Згідно з інформацією Державної фінансової інспекції в Києві від 19.07.2012, порушень при проведенні Інститутом процедури закупівлі підручників для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів не встановлено", - йдеться у відповіді Генпрокуратури.

Нагадаємо, ГНУ "Інститут інноваційних технологій і змісту освіти" Міносвіти і науки, молоді та спорту 19 березня уклав низку угод на друк підручників для 1 класу на загальну суму 61130000 грн. Найдорожчими виявилися підручники української мови для шкіл з навчанням польською мовою - 647 грн. за екземпляр. Іспанська мова для першокласників коштує 518 грн.т., українська мова для шкіл з молдавською мовою - 497 грн.т.

Пізніше виявилося, одним з авторів підручника "Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. Усний курс. 1 клас" є матір першого віце-прем'єр-міністра
Валерія Хорошковського.

У
Міністерстві освіти пояснили, що вартість підручника включає в себе технологічний процес його виготовлення (який має ряд етапів) і складається не тільки з витрат паперу, картону, плівки та поліграфічних витрат, але і з редакційних та загальновидавничих (авторські гонорари, розробка оригінал-макетів, художні та редакційні витрати). Крім цього, зазначені витрати по кожному підручнику розподіляються на загальний тираж підручників.

Заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослав Серебрянський заявив, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту заощадило на підручниках з української мови, оскільки в 2009-му аналогічні підручники коштували 847-870 грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини